Smaltované hrnky na zakázku

Vybírejte ze široké škály barev smaltovaných hrnků, které máme v nabídce. U každé barvy smaltu najdete kód pro její objednání a její přibližnou barevnost dle vzorníku pantone. Všechny smalty v naší nabídce mají atest zdravotní nezávadnosti vyjma barvy oranžové, žluté a červené. Žluté, oranžové a červené hrnky nabízím pouze jako dekorativní smaltované předměty, které nejsou určeny ke styku s potravinami.

Barvy hrnků:

Firma MarexTrade s. r. o. se rozhodla přetavit 30 let svých zkušeností s prodejem smaltovaného nádobí ve vlastní značku smaltovaných výrobků Olymp. Pod značkou Olymp jsou nabízeny stovky smaltovaných položek, které vynikají nadstandardní kvalitou v kombinaci s příznivou cenou. Veškeré výrobky Olymp jsou vyrobeny u pečlivě vybraných evropských dodavatelů, kteří splňují nejvyšší kvalitativní, bezpečnostní a hygienické požadavky vyžadované předpisy v ČR a EU. Pro dekorování vypalovacími obtisky používáme hrnky náledujících tvarů:

Tvary hrnků:

Společnost Metalac je výrobcem nejkvalitnějšího smaltovaného nádobí v celé Evropě a nám je ctí mít tu možnost, nabídnout Vám její prémiové produkty, které můžeme dekorovat designy dle Vašich přání. Smaltované hrníčky Metalac se za 60 let historie této firmy staly synonymem pro kvalitní smaltovaný produkt s jedinečným designem. Veškeré nabízené hrnky Metalac jsou absolutně zdravotně nezávadné a splňují ty nepřísnější normy pro produkty určené ke styku s potravinami.

Rozměr použitelných ploch pro nejčastěji poptávané velikosti hrnků:

Hrnek 5 cmObtisk na těle hrnku: 15 x 3 cm
Obtisk na dně hrnku: ø 3,5 cm
Hrnek 6 cmObtisk na těle hrnku: 18 x 4 cm
Obtisk na dně hrnku: ø 4 cm
Hrnek 7 cmObtisk na těle hrnku: 20,5 x 5 cm
Obtisk na dně hrnku: ø 5 cm
Hrnek 8 cmObtisk na těle hrnku: 23 x 5,5 cm
Obtisk na dně hrnku: ø 6 cm
Hrnek 9 cmObtisk na těle hrnku: 27 x 7 cm
Obtisk na dně hrnku: ø 7 cm
rozmery

Kontaktujte naše obchodní oddělení

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme do nejdříve zpět.